رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان بستک: در موقع حادثه هیچ دستگاهی حق ندارد بخشی تصمیم بگیرد PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵


رئیس ستادمدیریت‌بحران شهرستان بستک در جلسه شورای هماهنگی‌مدیریت‌بحران این شهرستان گفت: در موقع حادثه و بحران هیچ دستگاهی حق ندارد بخشی فکر کند، بخشی تصمیم بگیرد و بخشی عمل کند.

عبدالله پرتابیان در جلسه ستاد مدیریت بحران که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شده بود گفت: حادثه و بحران خبر نمی‌کند، اما بعضی مواقع و برخی از حادثه ها مثل بارندگی قابل پیش‌بینی و پیشگیری است . وی با اشاره به اینکه در چند روز آینده شاهد بارندگی در هرمزگان خواهیم بود گفت : با توجه به پیش بینی سازمان‌هوا شناسی مبنی بر خطر وقوع آبگرفتی معابر و طغیان رودخانه‌ها، همه دستگاهها برای مقابله با هرگونه بحرانی باید به حالت آماده باش در آیند.

فرماندار شهرستان‌بستک افزود: همه دستگاهها در موقع حادثه و بحران بایستی هم در حوزه تخصصی و هم  خارج از آن همه امکانات و توان خود را در اختیار ستاد بحران قرار دهند. وی تاکیدکرد : مدیران و روسای‌ادارات و مسوولین محلی اطلاع رسانی دقیق از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها در خصوص وضعیت راهها، مشکلات و خطرات پیش‌رو مردم را مطلع نمایند. 
پرتابیان اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی بارندگی در روز شنبه در شهرستان بستک سرویس‌های ایاب‌و‌ذهاب دانش‌آموزان که جابجایی آنان را از روستاها به شهر انجام می‌دهند با دقت و رعایت قوانین و مقررات رانندگی نمایند .

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز131
mod_vvisit_counterدیروز213
mod_vvisit_counterاین ماه3599
mod_vvisit_counterکل بازدیدها955337

امروز : 28 دی 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244