انعقاد قرارداد خبری اداره منابع طبیعی و "بستکیه" PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷


اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک در اقدامی فرهنگی با "نشریه بستکیه" قرارداد امضا کرد . سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک در این خصوص گفت : یکی از اهداف اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ، فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی با برنامه های فرهنگی توسط اهالی رسانه و مطبوعات است .

مهندس حامد احمدپور افزود : در جهت دستیابی به اهداف کلان منابع طبیعی و آبخیزداری و ارتقا فرهنگ حفاظت از محیط زیست با نشریه بستکیه تنها نشریه غرب هرمزگان تفاهم نامه ای به امضا رسید که هر دو طرف آن به مدت یکسال به اجرا خواهند گذاشت .

جنگلدار شهرستان بستک با بیان اهمیت و نقش رسانه و مطبوعات در جامعه گفت :بسیاری از اقدامات پیشگیرانه را می توان از طریق اطلاع رسانی به موقع در جامعه عملی کرد و مطبوعات نقش و تاثیر بسیار مهمی در این زمینه خواهد داشت .

این مقام مسوول افزود : همه مسوولین باید در راستای برنامه ها و مسوولیت های محوله ضمن حمایت از مطبوعات ، برنامه های خود را از طریق  فرهنگ سازی در جامعه می توانند بهتر و موفق تر به پیش ببرند . وی از مجموعه خدوم و خستگی ناپذیر بستکیه تقدیر و تشکر کرد .

سید ابراهیم کوخردی مدیر مسوول نشریه بستکیه نیز از اقدام ابتکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک تشکر کرد و گفت : دید مدیر و رئیس یک اداره در خصوص حمایت از مطبوعات و رسانه نشانه روشنفکری و درایت فرهنگی مدیر خواهد بود.

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز140
mod_vvisit_counterدیروز213
mod_vvisit_counterاین ماه3608
mod_vvisit_counterکل بازدیدها955346

امروز : 28 دی 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244