یادداشت مهم دکتر برومند برای موضوع انتخابات / چقدر ما را دست کم گرفته اند PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹


دکتر رضا برومند با ارسال یادداشت مهمی  تحت عنوان (( چقدر ما را دست کم گرفته اند )) برای ما ، به تحلیل مسائل اجتماعی و انتخاباتی غرب هرمزگان پرداخته اند . با هم این مطالب و یادداشت مهم را می خوانیم .

چند روزی است ثبت نام  کاندیدای گوناگون و متنوع  از استان های مختلف کشور  و حتی شهرهای استان  در انتخابات میان دوره ای در غرب هرمزگان ذهن و عاطفه ام را به  خود درگیر نموده است.

 

کاندیدا شدن برای نمایندگی در غرب استان هرمزگان با آن سرمایه های فاخر معنوی و فرهنگی کار هر فرد و یا جریان سیاسی نخواهد بود.

اجازه دادن به خود و جسارت خام گونه برخی افراد برای ادعای نمایندگی  مردمانی اصیل و با فرهنگ با ان سابقه درخشان در علم و ایمان و توانمندی نتیجه کدام عملکرد نادرست مسئولین و برنامه ریزان فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی استان می تواند باشد.

این افراد با کدام تحلیل سیاسی و اجتماعی و با کدام سرمایه معنوی و اجتماعی به خود اجازه ورود به سرزمینی داده اند که فرزندان آنان در عرصه های مختلف چون نگینی درخشان می درخشند و افتخار کسب می نمایند.

چگونه این افراد به خود اجازه داده اند در چنین تصمیم سرنوشت ساز و تعیین کننده ای خود را در معرض قضاوت مردم نجیب غرب هرمزگان قرار دهند.

علت این جسارت و بی باکی سیاسی در چیست ؟ آیا  اعتماد بنفس کاذب این افراد موجب هجوم آنان به فضای سیاسی غرب استان گردیده و یا فضای مه آلود سیاسی و فرهنگی حاکم بر استان و رفتارهای سیاسی نادرست و سهل انگاری و یا عدم انسجام و وحدت در صفوف فعالان سیاسی و اجتماعی استان موجبات چنین حضوری را فراهم نموده است.

علت هر چه باشد احساس می شود مردم و فرهنگ و گذشته ما را خیلی دست کم گرفته اند.


دکتر رضا برومند. تحلیل گر مسائل اجتماعی


آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳
 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز296
mod_vvisit_counterدیروز225
mod_vvisit_counterاین ماه3184
mod_vvisit_counterکل بازدیدها961262

امروز : 29 بهمن 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244