فرماندار بستک در آیین تجلیل از پژوهشگران فرهنگی / به دانش آموزان امید بدهیم تا به خود باوری برسند PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹


فرماندار شهرستان بستک در آیین تجلیل از  فرهنگیان پژوهشگر و مولف و دانش آموزان محقق گفت : بسیاری از کارهای پژوهشی محققین نیاز به راهنمایی و حمایت دارد و معلمین و آموزگاران در مدارس می توانند بهترین راهنما برای دانش اموزان در کارهای تحقیقاتی و پژوهشی باشند .

مهندس عبدالله پرتابیان با بیان اینکه منشا و ترقی کشور و جامعه در گروه کارهای پژوهشی و تحقیقاتی است گفت : پژوهش نیاز امروز جامعه است و سعی کنیم دانش آموزان را پژوهشگر و محقق بار بیاوریم . وی از معلمین و اموزگاران در مدارس خواست تا دانش اموزان را جسور بار بیاورند تا بتوانند در عرصه های مختلف فرهنگی اجتماعی اقتصادی و علمی به خود باوری برسند .

 

حاج آقا قائدی امام جمعه شهرستان نیز گفت : اگر بخواهیم در جامعه پشرفتی حاصل شود باید اهل آن جامعه اهل مطالعه و پژوهش باشند و تا می توانیم باید جوانان و نوجوانان را به مطالعه ی بیشتر ترغیب کنیم .

علاالدین عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک نیز کفت : توسعه ی آموزش و پرورش یکی از دغدغه های اصلی ماست . وی ضمن انتقاد از کپی پیست کردن برخی افراد در ارائه مطالب گفت : باید جامعه آموزش و پرورش جامعه خلاقی باشد و به تولید علم بپردازند و نه تقلید از علم .

مدیر اموزش و پرورش شهرستان بستک افزود : باید از ایده های جوانان و نوجوانان توسط افرادی که توانایی مالی دارند حمایت شود چرا که طرح ها و ایده های بسیاری از جوانان ممکن است به یک ثروت بزرگ ملی تبدیل شود .

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز296
mod_vvisit_counterدیروز225
mod_vvisit_counterاین ماه3184
mod_vvisit_counterکل بازدیدها961262

امروز : 29 بهمن 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244