با بهره برداري به موقع از پروژه هاي عمراني ثمره آن به كام مردم شيرين و گوارا تر مي شود PDF چاپ نامه الکترونیک


ناصر شريفي معاونت فرمانداري شهرستان بستك در جمع تعدادي از مديران شهرستان با اشاره به اينكه حجم فعاليت هاي عمراني در شهرستان بستك طي اين چند سال قابل قياس با هيچ دوره اي نيست افزود : به لطف و مدد الهي و عزم و همت راسخ دولت خدمتگزار در خدمتگزاري به مردم در سراسر كشور اسلامي و لبيك به فرمايشات مقام معظم رهبري كه مي فرمايند بزرگترين مبارزه با آمريكا خدمتگزاري و كار و تلاش براي مردم است ، پروژه ها و طرح هاي عمراني در بخش هاي مختلف كه همواره از دغدغه ها و نيازهاي عمومي مردم بوده شروع و بعضا به اتمام رسيده كه كام و ذائقه مردم را شيرين و خوشو گوارا نموده است .

معاون فرمانداري شهرستان بستك با اشاره به اينكه در اجراي اين پروژه ها تلاش ها و همت مضاعف مدير عالي استان ( استاندار محترم ) نماينده محترم مجلس و مديران كل ستودني است افزود : ان شاالله با توزيع اعتبارات طرح تملك دارايي هاي سرمايه اي بايستي اتمام پروژه هاي نيمه تمام و شروع پروژه هاي جديد با شتاب مضاعف پيگيري و رصد شود . ايشان همچنين با اشاره به در پيش بودن هفته دولت از مديران خواستند تا برنامه ريزي و هماهنگي لازم جهت افتتاح پروژه هاي عمراني بعمل آورند . ايشان با اشاره به اينكه برخي دستگاهها به پروژه هاي عمراني با اعتبارات چند صد ميليوني و گاها ميلياردي به جهت خدمت رساني و رفع محروميت و رفاه و آسايش مردم شروع نمده اند و از پيشرفت فيزيكي قابل قبولي هم برخوردار است و بالاي 95 درصد پيشرفت دارد اما بدليل هزينه اي بسيار ناچيز به اين پروژه ها معطل مانده  و فرسايشي شدن آنها آن شيريني و لذت را از كام و ذائقه مردم خواهد زدود .

 وي در ادامه گفت : يكي از دستگاههاي اجرايي يك پروژه بزرگ را با اعتبار يك ميليارد و پانصد ميليون تومان شروع نموده و بالاي 97 درصد پيشرفت دارد اما بدليل نبود اعتبار 20 ميليون توماني اين پروژه مدتهاست تعطيل است كه اين قبيل كارها به دور از عدل و انصاف و زيبنده مديران دولت اسلامي نيست . وي اظهار اميدواري نمودند با پي گيري هاي بعمل آمده ان شاالله بعضي از اين پروژه ها بزودي به بهره برداري خواهند رسيد .

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز137
mod_vvisit_counterدیروز213
mod_vvisit_counterاین ماه3605
mod_vvisit_counterکل بازدیدها955343

امروز : 28 دی 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244