حاج آقا صفايي : اخلاق حسنه پيامبر بهترين درس نبوي PDF چاپ نامه الکترونیک

حجه الاسلام و المسليمن حاج آقا صفايي امام جمعه شهرستان بستك در نشست هماهنگي برنامه هاي عيد مبعث گفت : نبي مكرم اسلام (ص) در زماني به پيامبري مبعوث شدند كه جامعه نياز شديد به شريعت كامل داشت و با مبعوث شدن حضرت محمد مصطفي (ص) به نبوت شريعتي كامل براي تمام شرايع و جوامع بشري گسترش داد.

امام جمعه شهرستان بستك ضمن تاكيد بر هر چه باشكوه تر برگزار نمودن برنامه هاي عيد مبعث رسول مكرم اسلام (ص) گفت : عيد مبعث عيد همه مسليمن جهان است و ما بايد بهترين برنامه ها را در اين اعياد مذهبي به اجرا در آوريم .

 وي با اشاره به اينكه ما بايد از رفتار و اخلاق حسنه پيامبر اسلام درس بگيريم گفت : اخلاق حسنه پيامبر (ص) بهترين درس براي بندگان خداست چرا كه خدواند نيز به اخلاق حسنه پيامبر در قرآن اشاره كرده است و آن را به عنوان بهترين عمل براي انسانها بر شمرده است .

حاج آقا صفايي افزود : پيامبر در بدترين شرايط و در دوران برده داري و دوران خشن اعراب جاهلي آن زمان بهترين درس ها را به انسانها ميدهند زيرا كه بهترين بنده خدا بود .

ايشان در ادامه گفت : قرآن به عنوان معجزه ي پيامبر و گل سر سبد معجزه هاي آن حضرت بوده و با شيوه اي بسيار زيبا و با ادبيات و نظم و نثري عالي بهترين درس ها را تا ابد به بشريت مي دهد

امام جمعه شهرستان بستك افزود : صفات عالي پيامبر خدا (ص) همچون صداقت ، خوش خلقي و خوش اخلاقي ، امانتداري و ديگر صفات حسنه پيامبر را بايد در جامعه ترويج داد تا همه مردم اخلاقي پيامبر گونه داشته باشند .

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز127
mod_vvisit_counterدیروز213
mod_vvisit_counterاین ماه3595
mod_vvisit_counterکل بازدیدها955333

امروز : 28 دی 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244