ديواني : تا کنون 401 سند تك برگی در بستک صادر شده است PDF چاپ نامه الکترونیک


یوسف دیوانی رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک در نشست کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک با ریاست دادگستری شهرستان بستک گفت : در سال گذشته اداره ثبت اسناد و املاک بستک 1208 سند مالکیت صادر نموده است .

 

وي گفت :از اين تعداد از ابتدای سال جاری تا کنون با تبدیل اسناد دفترچه ای به اسناد تک برگی تعداد 401 سند به تک برگی تبدیل شده است . وی با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال 90 افزایش چشمیگیری را در تبدیل اسناد دفترچه ای به اسناد تک برگی در این شهرستان خواهد داشت گفت : پیش بینی می شود تا پایان سال بیش از 3500 سند تک برگی در این شهرستان صادر شود .

 

 

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک در ادامه گفت : اداره ثبت در سال گذشته توانست در پنج روستای شهرستان بستک سند مالکیت صادر نماید که این روستاها شامل زنگارد ، گچویه ، عالی احمدان ، انوه و شهر جناح بوده است .

وی افزود : از ابتدای تاسیس اداره ثبت از سال 82 تا كنون قريب 9000 هزار سند مالكيت صادر شده و به متقاضيان تحويل گرديده است .

ديواني اظهار كرد : در شهرستان بستك 3 دفترخانه رسمي وجود دارد كه دو دفترخانه در شهر بستك و يك دفترخانه در شهر جناح مستقر مي باشد . وي ادامه داد : همچنين در شهرستان بستك 3 دفترخانه ازدواج كه هر سه در شهر بستك و يك دفتر خانه طلاق فعاليت مي كنند .

رئيس اداره ثبت شهرستان بستك گفت : در سال جاري با آزموني كه براي متقاضيان دفترخانه ازدواج صورت گرفت قرار است تعداد 4 دفتر ازدواج در مناطق فرامرزان ، جناح ، گوده و بستك (كوخرد ) داير گردد . ايشان افزود : با توجه به آمار طلاق و وجود يك دفتر طلاق در شهرستان بناست كه يك دفتر ديگر در اين شهرستان در سال جاري داير گردد .

در اين نشست خير خواه رئيس دادگستري شهرستان بستك از همكاري و تعامل اداره ثبت و قاضي ماده 133 قانون برنامه پنج ساله چهارم در شهرستان تشكر كرد و تعامل اين اداره با با دادگستري سازنده عنوان كرد .

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز147
mod_vvisit_counterدیروز213
mod_vvisit_counterاین ماه3615
mod_vvisit_counterکل بازدیدها955353

امروز : 28 دی 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244